Jesteś tutaj

Aktualności

Galen Rehabilitacja oraz Health and Roll zaprasza na warsztaty tematyczne: „Praktyczne podejście do przygotowania motorycznego zawodnika w warunkach rzeczywistych - teoria vs praktyka".

Warsztaty obejmują podstawy teoretyczne oraz techniki praktyczne. Plan warsztatów :
8:00-11:00 - PORÓWNANIE WIEDZY TEORETYCZNEJ (WARUNKI IDEALNE) Z RZECZYWISTĄ SYTUACJĄ.- część teoretyczna.
11:00-11:30 - przerwa kawowa
11:30- 14:30 - DOSTAJESZ NOWEGO ZAWODNIKA I CO DALEJ? (ocena i analiza chodu pracownika) - 2 osoby do pokazu.
14:30- 15:00 - dyskusja

5 Czerwiec 2019

Szanowni Pacjenci, 
⚠️⚠️⚠️
w związku z przebudową węzła Giszowiec w Katowicach dojazd z centrum Katowic do naszej siedzimy w Bieruniu został utrudniony.

W dalszym ciągu trwa remont trasy w Urbanowicach przed Bieruniem dlatego, aby nie spóźnić się na wizytę polecamy objazd przez tereny przemysłowe w Tychach lub od strony Lędzin. 
Poniżej przedstawiamy alternatywne rozwiązania 

5 Czerwiec 2019

Z przyjemnością informujemy, że wznawiamy ofertę rehabilitacji uro-ginekologicznej w Katowicach.

7 Maj 2019

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dotyczące fizjoterapii stawu kolanowego.
Zajęcia te są odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony studentów fizjoterapii i fizjoterapeutów zgłębiania wiedzy na temat fizjoterapii stawu kolanowego. Podczas szkolenia zostaną przestawione kwestie teoretyczne jak i w postaci warsztatów na sali rehabilitacyjnej wyposażonej w wysokowyspecjalizowany sprzęt rehabilitacyjny.

Prowadzący: mgr Wojciech Kubasik - fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem terapeutycznym, na co dzień pracujący w Galen Rehabilitacja.

14 Marzec 2019

Galen Rehabilitacja ma możliwość przyjęcia na praktyki zawodowe studentów po czwartym semestrze studów na kierunku FIZJOTERAPIA, kierowanych przez uczelnie wyższe.


Wymogi przyjęcia na praktyki: 
► odbycie praktyk w dwóch ośrodkach- w Katowicach i w Bieruniu
► dyspozycyjność
► schludny strój sportowy (czarne, dresowe spodnie oraz biała lub niebieska koszulka)

W celu sprawdzenia dostępności terminu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

21 Listopad 2018

Galen Rehabilitacja zaprasza na kolejną edycję szkolenia „Trening okluzyjny i flossing w fizjoterapii i sporcie”, która odbędzie się 24.11.2018 r. (sobota) w godzinach 8.00-16.00.

Poznaj innowacyjną, fizjoterapeutyczną metodę radzenia sobie z bólami mięśniowymi oraz ograniczeniami ruchomości stawów obwodowych! Sprawdź, jak możesz kształtować siłę i hipertrofię mięśni, trenując z niedużym obciążeniem! Przetestuj sam na sobie flossing i trening okluzyjny!

15 Październik 2018

Galen Rehabilitacja oraz Health and Roll zaprasza na warsztaty tematyczne: „Mobility-diagnostyka i techniki pracy nad mobilnością”.
Warsztaty obejmują podstawy teoretyczne oraz praktyczne techniki wykorzystywane w celu poprawy mobilności w treningu, jako element profilaktyki oraz leczenia urazów, a także maksymalizacji osiągnięć sportowych. Poznaj przyczyny oraz metody oceny często występujących zaburzeń wraz z efektami, które wywołują w zakresie pogorszenia zdrowia oraz wyników sportowych.

15 Październik 2018

Po wieloletniej współpracy w zakresie zakupu i dystrybucji profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, sklep internetowy NEW LEVEL SPORT został oficjalnym partnerem Galen Rehabilitacja. 

NEW LEVEL SPORT oferuje wyłącznie wysoiej jakości innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny oraz sportowy. W ofercie można znajeźć jedynie najskuteczniejsze i najbardziej sprawdzone światowe marki takie jak Trigger Point Therapy, Let’s Bands, PowerBlock, Vicore Fitness, GUN-eX, Moov, Recoup Fitness, 6Directions czy Hyperice.

7 Sierpień 2018

Wspólnie z Galen Ortopedia, Fundacją Galen oraz Sunday's Diet 

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu AKADEMIA SENIORA!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

3 Kwiecień 2018

Galen Rehabilitacja zaprasza na kolejną edycję szkolenia „Trening okluzyjny i flossing w fizjoterapii i sporcie”, która odbędzie się 07.04.2018 r. (sobota) w godzinach 8.00-16.00.

Poznaj innowacyjną, fizjoterapeutyczną metodę radzenia sobie z bólami mięśniowymi oraz ograniczeniami ruchomości stawów obwodowych! Sprawdź, jak możesz kształtować siłę i hipertrofię mięśni, trenując z niedużym obciążeniem! Przetestuj sam na sobie flossing i trening okluzyjny!

27 Marzec 2018

Strony