Jesteś tutaj

Trening motoryczny dla Biegaczy!

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl czwartkowych treningów dla Biegaczy!

 

Z doświadczenia wiemy, że biegacze dość często pomijają trening uzupełniający. Brak czasu, wiedzy, czasami ochoty- powodów jest wiele. Dlatego chcemy Was zmotywować i przygotowaliśmy zajęcia specjalnie dla Was! Podczas treningów skupimy się na niemal każdym elemencie istotnym dla poprawy Waszego zdrowia, wyniku czy techniki.

 

Zajęcia poprowadzi nasz fizjoterapeuta z zawodu i biegacz z zamiłowania Radek Berencz! Ćwicząc pod jego okiem będziecie mieli pewność, że każde ćwiczenie wykonujecie poprawnie i dokładnie.Jeśli chcecie dobrze przygotować się do kolejnych startów i popracować nad techniką a przy okazji dobrze się bawić to te zajęcia są dla Was!

 

Startujemy w czwartek 29 czerwca o godzinie 19:00 na sali w centrum medycznym Galen w Bieruniu. Koszt pojedynczej wejściówki to 40zł a za karnet na cztery wejścia zapłacicie 120zł. Wejściówki i karnety do nabycia w recepcji. W celu rezerwacji miejsca prosimy o zapisy osobiste w recepcji lub telefoniczne pod numerem telefonu (32)216-58-53 lub 666-551-947.

 

Zapraszamy!