Jesteś tutaj

Aktualności

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasz cykl spotkań o tematyce profilaktyki zdrowotnej i w związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną bezpłatną konferencję  „Przygotowanie do sezonu zimowego”.

Data: 25.11.2017 r.

Godzina: 9:00-14:00

Miejsce: ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń; centrum medyczne Galen Rehabilitacja Sp. z o. o. (Sala Konferencyjna, 1. piętro)

Tym razem omówimy następujące tematy:

7 Listopad 2017

Jedną z naszych głównych wartości jest ciągły rozwój i doskonalenie. Nasi fizjoterapeuci szkolą się w zakresie nowych technik terapeutycznych i metod treningowych, natomiast Galen Rehabilitacja wyposaża się w sprzęt, umożliwiający jak najdoskonalszą diagnostykę i terapię.

5 Październik 2017

Budowanie formy sportowej na przestrzeni lat diametralnie różni się tym,  co mogliśmy dostrzec w ubiegłych dziesięcioleciach od tego, co możemy zaobserwować teraz. Z postępem technologii,  a co za tym idzie badań, rośnie większa świadomość funkcjonowania naszego organizmu, dzięki czemu możemy precyzyjniej dobierać formy treningu pod aktualną kondycję fizyczną.

20 Wrzesień 2017

Jest nam miło poinformować, że pierwsza na Śląsku bieżnia antygrawitacyjną z unikatową technologią NASA pojawiła się już w naszym ośrodku w Bieruniu! W tym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano technologię różnicy ciśnień powietrza opracowaną przez NASA, dzięki czemu możliwy jest trening i terapia w częściowym odciążeniu - nawet w warunkach masy ciała zmniejszonej do 80%!

7 Sierpień 2017

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl czwartkowych treningów dla Biegaczy!

 

Z doświadczenia wiemy, że biegacze dość często pomijają trening uzupełniający. Brak czasu, wiedzy, czasami ochoty- powodów jest wiele. Dlatego chcemy Was zmotywować i przygotowaliśmy zajęcia specjalnie dla Was! Podczas treningów skupimy się na niemal każdym elemencie istotnym dla poprawy Waszego zdrowia, wyniku czy techniki.

19 Czerwiec 2017

W słoneczną sobotę 27 maja 2017 roku w centrum medycznym Galen Rehabilitacja w Bieruniu odbyła się kolejna konferencja dla biegaczy, tym razem pod nazwą „Zdrowotne kompendium Biegacza”. Konferencja została zorganizowana wspólnie z ośrodkiem Galen-Ortopedia oraz Fundacją Galen. Wśród prelegentów znaleźli się fizjoterapeuci, dietetyk, lekarz oraz znany ultramaratończyk. Konferencja była świetną okazją do inauguracji naszej nowej sali konferencyjnej, idealnie przystosowanej do tego typu wydarzeń.

5 Czerwiec 2017

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasz cykl spotkań o tematyce profilaktyki zdrowotnej. W związku z tym serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję  „Zdrowotne kompendium Biegacza”.

Data: 27.05.2017 r.

Godzina: 900-1400

Miejsce: ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń; centrum medyczne Galen Rehabilitacja Sp. z o. o. (Sala Konferencyjna, 1. piętro)

Na konferencji zostanie poruszona tematyka z zakresu:

-dietetyki

-fizjoterapii

-ortopedii

-regeneracji

9 Maj 2017

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl poniedziałkowych zajęć pod nazwą CROSS-FIZJO.

9 Maj 2017

Sobota 11. marca upłynęła nam pod znakiem zdrowia, aktywności fizycznej i super atmosfery. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Gościom za aktywne i pełne zaangażowania uczestnictwo.

9 Maj 2017

Strony