Jesteś tutaj

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy naszych ośrodków w Bieruniu i Katowicach podczas długiego majowego weekendu.

27 Kwiecień 2018

Wspólnie z Galen Ortopedia, Fundacją Galen oraz Sunday's Diet 

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu AKADEMIA SENIORA!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

3 Kwiecień 2018

Galen Rehabilitacja zaprasza na kolejną edycję szkolenia „Trening okluzyjny i flossing w fizjoterapii i sporcie”, która odbędzie się 07.04.2018 r. (sobota) w godzinach 8.00-16.00.

Poznaj innowacyjną, fizjoterapeutyczną metodę radzenia sobie z bólami mięśniowymi oraz ograniczeniami ruchomości stawów obwodowych! Sprawdź, jak możesz kształtować siłę i hipertrofię mięśni, trenując z niedużym obciążeniem! Przetestuj sam na sobie flossing i trening okluzyjny!

27 Marzec 2018

Okres ciąży to dziewięciomiesięczna droga pełna zmian, prowadzących do takiego przystosowania organizmu, by u jej końca był w stanie sprostać trudom porodu.

12 luty 2018

Galen Rehabilitacja oraz Health and Roll zaprasza na warsztaty tematyczne: „Mobility-diagnostyka i techniki pracy nad mobilnością”.
Warsztaty obejmują podstawy teoretyczne oraz praktyczne techniki wykorzystywane w celu poprawy mobilności w treningu, jako element profilaktyki oraz leczenia urazów, a także maksymalizacji osiągnięć sportowych. Poznaj przyczyny oraz metody oceny często występujących zaburzeń wraz z efektami, które wywołują w zakresie pogorszenia zdrowia oraz wyników sportowych.

23 Styczeń 2018

Jeszcze sezon zimowy nie zaczął się w pełni, a my już postanowiliśmy  przygotować wszystkich amatorów i profesjonalistów na nowy sezon narciarsko-snowboardowy.  25 listopada 2017 roku w naszym ośrodku medycznym w Bieruniu odbyła się kolejna, bezpłatna konferencja  nacelowana na profilaktykę zdrowotną i bezpieczne uprawianie sportów zimowych.

7 Grudzień 2017

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasz cykl spotkań o tematyce profilaktyki zdrowotnej i w związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną bezpłatną konferencję  „Przygotowanie do sezonu zimowego”.

Data: 25.11.2017 r.

Godzina: 9:00-14:00

Miejsce: ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń; centrum medyczne Galen Rehabilitacja Sp. z o. o. (Sala Konferencyjna, 1. piętro)

Tym razem omówimy następujące tematy:

7 Listopad 2017

Strony