Jesteś tutaj

Aktualności

Okres ciąży to dziewięciomiesięczna droga pełna zmian, prowadzących do takiego przystosowania organizmu, by u jej końca był w stanie sprostać trudom porodu.

12 luty 2018

Galen Rehabilitacja oraz Health and Roll zaprasza na warsztaty tematyczne: „Mobility-diagnostyka i techniki pracy nad mobilnością”.
Warsztaty obejmują podstawy teoretyczne oraz praktyczne techniki wykorzystywane w celu poprawy mobilności w treningu, jako element profilaktyki oraz leczenia urazów, a także maksymalizacji osiągnięć sportowych. Poznaj przyczyny oraz metody oceny często występujących zaburzeń wraz z efektami, które wywołują w zakresie pogorszenia zdrowia oraz wyników sportowych.

23 Styczeń 2018

Jeszcze sezon zimowy nie zaczął się w pełni, a my już postanowiliśmy  przygotować wszystkich amatorów i profesjonalistów na nowy sezon narciarsko-snowboardowy.  25 listopada 2017 roku w naszym ośrodku medycznym w Bieruniu odbyła się kolejna, bezpłatna konferencja  nacelowana na profilaktykę zdrowotną i bezpieczne uprawianie sportów zimowych.

7 Grudzień 2017

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasz cykl spotkań o tematyce profilaktyki zdrowotnej i w związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną bezpłatną konferencję  „Przygotowanie do sezonu zimowego”.

Data: 25.11.2017 r.

Godzina: 9:00-14:00

Miejsce: ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń; centrum medyczne Galen Rehabilitacja Sp. z o. o. (Sala Konferencyjna, 1. piętro)

Tym razem omówimy następujące tematy:

7 Listopad 2017

Jedną z naszych głównych wartości jest ciągły rozwój i doskonalenie. Nasi fizjoterapeuci szkolą się w zakresie nowych technik terapeutycznych i metod treningowych, natomiast Galen Rehabilitacja wyposaża się w sprzęt, umożliwiający jak najdoskonalszą diagnostykę i terapię.

5 Październik 2017

Jest nam miło poinformować, że pierwsza na Śląsku bieżnia antygrawitacyjną z unikatową technologią NASA pojawiła się już w naszym ośrodku w Bieruniu! W tym innowacyjnym urządzeniu wykorzystano technologię różnicy ciśnień powietrza opracowaną przez NASA, dzięki czemu możliwy jest trening i terapia w częściowym odciążeniu - nawet w warunkach masy ciała zmniejszonej do 80%!

7 Sierpień 2017

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl czwartkowych treningów dla Biegaczy!

 

Z doświadczenia wiemy, że biegacze dość często pomijają trening uzupełniający. Brak czasu, wiedzy, czasami ochoty- powodów jest wiele. Dlatego chcemy Was zmotywować i przygotowaliśmy zajęcia specjalnie dla Was! Podczas treningów skupimy się na niemal każdym elemencie istotnym dla poprawy Waszego zdrowia, wyniku czy techniki.

19 Czerwiec 2017

W słoneczną sobotę 27 maja 2017 roku w centrum medycznym Galen Rehabilitacja w Bieruniu odbyła się kolejna konferencja dla biegaczy, tym razem pod nazwą „Zdrowotne kompendium Biegacza”. Konferencja została zorganizowana wspólnie z ośrodkiem Galen-Ortopedia oraz Fundacją Galen. Wśród prelegentów znaleźli się fizjoterapeuci, dietetyk, lekarz oraz znany ultramaratończyk. Konferencja była świetną okazją do inauguracji naszej nowej sali konferencyjnej, idealnie przystosowanej do tego typu wydarzeń.

5 Czerwiec 2017

Miło nam poinformować, że kontynuujemy nasz cykl spotkań o tematyce profilaktyki zdrowotnej. W związku z tym serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję  „Zdrowotne kompendium Biegacza”.

Data: 27.05.2017 r.

Godzina: 900-1400

Miejsce: ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń; centrum medyczne Galen Rehabilitacja Sp. z o. o. (Sala Konferencyjna, 1. piętro)

Na konferencji zostanie poruszona tematyka z zakresu:

-dietetyki

-fizjoterapii

-ortopedii

-regeneracji

9 Maj 2017

Strony